Żywopłoty zimozielone – gotowe żywopłoty wiecznie zielone

Nie wyobrażasz sobie domu lub działki bez żywopłotu? W takim razie mamy coś dla Ciebie. Zielone ściany od setek lat pojawiają się na wszelkiego rodzaju ogrodzeniach. Dziś to standard, który inspiruje i podkreśla wygląd domu. Czym dokładnie są żywopłoty zimozielone? To specjalne kompozycje roślin, które zimą nie tracą koloru i liści. Jednym słowem, spełniają rolę żywopłotu przez 365 dni w roku, nie tylko ciesząc oko, ale również chroniąc Twoją posesję przed wzrokiem przechodniów i dając Ci komfort prywatności.

Całoroczny żywopłot zapewnia optymalne warunki dla mieszkańców. Dostarcza tlen, chroni przed hałasem, balansuje mikroklimat, daje poczucie posiadania zadbanej przestrzeni, oferuje komfort i odpoczynek w zaciszu własnego ogrodu. Jednocześnie okazuje się, że żywopłoty zimozielone wcale nie wymagają wielu zabiegów ogrodniczych i znajomości tajników tej sztuki. Czujesz, że to coś dla Ciebie?

Do żywopłotów zimozielonych, które wyglądają wspaniale przez cały rok niezależnie od sezonu, należą: jaśmin gwiazdkowy, cis pospolity, laurowiśnia wschodnia, świerk pospolity, ostrokrzew meserwy oraz bluszcz irlandzki. Wszystkie wymienione gatunki znakomicie odnajdują się w polskim klimacie i nie mają bardzo wyszukanych wymagań co do gleby. Docenisz to w praktyce.

Gotowe żywopłoty zimozielone – ogrodzenie domu

Zastanawiasz się, jak założyć żywopłot? Czy jego wzrastanie będzie przebiegało latami? Kiedy zacząć, wiosną, jesienią… Pytania się mnożą, tymczasem otoczenie Twojego domu nadal pozbawione jest zielonej ściany, o której marzysz.

Mamy dla Ciebie idealne i wygodne rozwiązanie. Gotowe żywopłoty. Gotowe? W jakim sensie? Cóż, pomysł jest bardzo prosty. Otóż nie przejmujesz się wybieraniem nasion czy sadzonek, poszukiwaniem odpowiedniej rośliny, sadzeniem, podlewaniem, oczekiwaniem na pierwsze pnącza. Wystarczy, że wybierzesz najładniejszą Twoim zdaniem roślinę zimozieloną z naszej oferty, a my sformujemy i wyślemy do Ciebie gotowy żywopłot.

Wsadź go w ziemię, by z miejsca stał się ekologiczną barierą oddzielającą Twój dom od publicznego widoku. W dosłownie kilka chwil postawisz żywopłot, który w normalnych warunkach trzeba by hodować przez bardzo długi czas i ze szczególną troską, na którą nie zawsze, co naturalne, znajdujesz czas.

Formowane żywopłoty zimozielone

Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, że te żywopłoty naprawdę pojawiły się koło domów w jeden dzień. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami klientów. Wystarczy, że powiesz, ile metrów żywopłotu Cię interesuje oraz jaką roślinę preferujesz. My sformujemy ścianę dokładnie na Twoje życzenie. Chwila na sadzenie, a później przez lata cieszysz się pięknym widokiem.

Wspierasz ekologię na własnym terytorium. Poprawiasz jakość życia i wpływasz dodatnio na swoje zdrowie i samopoczucie. A to wszystko bez najmniejszych nakładów sił. Piękne, prawda?